3 ay önce ilk cinsel deneyimimi yaşamak üzereyken utanç verici bir durumla karşılaştım. Kız arkadaşım erkeklik organıimin boyuna bakıp benimle dalga geçmeye başladı. Bu da beni üzdü. Penisimin boyu yaklaşık 6 santim. Normal boyutları kaç santim olmalı ? Ne olur bana yardım edin… Haydar Dümen :

19 yaşında bir genç kızım. Nişanlımla ilişkiye girdim,kan gelmedi. Benim zarım sanırım esnek. İlişkiye girerken çok acı çekiyorum. Sanki içimde patlayacak gibi oluyor. Bunun nedeni kızlık zarımın esnek olması mı? Haydar Dümen :

Sevgilimden ayrılmak zorunda kaldım ama onunla ilişkiye de girmiştim. Şimdi kızlık zarımı diktirmek istiyorum. Bu işlemi ne zaman yaptırmam gerekiyor ? Evliliğe şimdilik çok sıcak bakmıyorum. Ama zamanı gelince de evlenmek istiyorum. Yardımınızı bekliyorum. Haydar Dümen’in cevabı : Sevgili okurum. Zar evlendiğinde,

15 yaşında kçarak evlendim.22 yaşındayım,7 yıllık evliyim.Eşimle cinsellik yüzünden çok kavga ediyoruz.Ben çok isteksizim,o da çok istekli.Kavgalar bizi yıpratıyor,hatta boşanma noktasına gelmek üzereyiz.Cinsel isteği azaltmanın bir formülü yok mu? Haydar Dümen‘in Cevabı :

Merhaba hocam 3 aydab beri bir ilişkim var.Ama kız arkadaşım ilişkiye girmek istemiyor.Bu yüzden geneleve gitmek zorunda kalıyorum. Onu nasıl ikna edebilirim? Haydar Dümen : Ah,ah,nedir benim bu başıma gelenler. Ben para bozan döviz bürosmuyum,evlendirme memuru mu, çöpçatan mı, asıl önemlisi bu işten para kazanan bir arabulucu muyum? Neye niyet, neye kısmet? Bugünkü nasibimiz de [...]