21 yaşındayım . Penisim küçük ,. Boyu 9 santim. 1.75 boyundayım ve 83 kiloyum. Sizce evlendiğimde sorun yaşarmıyım? Haydar Dümen :

Kız arkadaşımın içine boşaldım. Sevgilimin adet görmesine 4 gün var. Çevredekilerin dediğine göre “kız adet görmeden 15 gün önce boşalırsan hamile kalırmış. Bu ne kadar doğru? Ben ne yapabilirim? Haydar Dümen:

12 yıllık evliyim , 3 çocuğum var. 38 yaşındayım. Erken zevk suyu sorunum var. Birçok kez doktora gittim ama “perkeklik organıolojik” dediler. İlaç tedavisi gördüm ama geçmedi. Son zamanlarda sertleşmeden boşalıyorum. Son 1 yıldır ilişkiye karşı çok istekliyim ama erkeklik organıim yokmuş gibi duruyor. Ayrıca erkeklik organıimin tam ortasında hafif bir ağrı var. Ne yapmalıyım [...]

20 yaşındayım. Erkek arkadaşım da 23 yaşında. Geçenlerde ilişkiye girdik. Canım yandı , bir hafta oturamadım. Sanki üzerimden kamyon geçti. Her ilişkiye girdiğimde böyle mi olacak ? Haydar Dümen:

22 yaşında , 3 aylık evli bir kadınım. Eşimle birbirimizi severek evlendik. Sorunum ilişkiye girdiğimizde hiç zevk alamamam. Bu zaman içerisinde hiç orgazm olmadım. Sizce bende bir sorun mu var ? Yoksa olayları ne zamana bırakmalıyım? Haydar Dümen :