19 yaşında bir kızım.Şimdiye kadar hiçbir erkekle cinsel ilişkiye girmedim. Bir aydır kendimden 11 yaş büyük bir erkekle birlikteyim. Beni sürekli ilişkiye zorluyor. Ama ben evlenmeden cinselliğe karşıyım. Çok tedirginim, onu da kaybetmek istemiyorum. Cinsel arzularımı törpülemek için iki gündür mastürbasyon yapıyorum. Ne olur bana çare bulun. Haydar Dümen :

Kız arkadaşımla çok güzel bir ilişikimiz var. Arada bir kaçamaklar yapıyoruz. Ancak sevgilimin memeleri çok küçük. Bu yüzden perkeklik organıolojik olarak büyük memeli kadınlara ilgi duyuyorum. Sevgilimden ayrılmak da istemiyorum. Ne yapmam lazım ? Haydar Dümen :

19 yaşındayım. Kız arkadaşımla ilişkiye giremiyorum. Çünkü o istemiyor. Beni tahrik ediyor ama ilişkiye girmiyor. Kız arkadaşım benden 10 yaş büyük. İlişkiye girmek istiyor ama birşeylerden korkuyor. Ne yapmalıyım ? Haydar Dümen :

Biz üniversitede okuyoruz ve yurtta kalıyoruz. Yemekhanedeki yemeklere şap atıldığını öğrendik. Yaş ortalamamız 20. Şap konularak bizim doğamıza, ruhumuza müdahale edilmesi yanlış değil mi? Bu yüzden ileride cinsel problemlerimiz olur mu? Haydar Dümen :

18 yaşındayım. Geçenlerde bir hayat kadınıyla ilişkiye girdim. Ama prezervatif kullanmadım. Size iki sorum var. 1) Sizce hastalık kaptım mı? Ne yapmalıyım ? 2) Şuan bir sorunum yok ama hastalığın belirtileri nelerdir? Haydar Dümen: