Merhaba hocam, bir kaç ay önce bir Rus bayanla cinsel ilişkiye girdim, sexin sonuna dogru ben bosaldıktan sonra ya da o sıralar kadının içindeyken prezervatif cıktı, ben anlamadım devam ettim içinde durdu biraz yarı prezervatifli. Aids olma olasılıgım nedir?

Ben 23 yaşındayım ve evliyim.fakat erkeklik organıim 6 cm ve yarım sene evli olmama rağmen gerdeğe giremedik.ama çocuğumuz oldu.ama bu çocuk benden mi emin değilim.karım beni aldatıyor olabilir mi? RUMUZ:ZİFAYTÇI OKAN REYİZ(JataLJaLee)

Lütfen acil cevap ! Hocam esmer kadınlardan hoslanıyorum . Sarısın bi bayan gördüğüm zaman bütün isteklerim gidiyor.Geçenlerde saçları sarı ama yüzü esmer birini gördüm artık kaçacak yerim kalmadı perkeklik organıolojim alt üst oldu sarışın kadınlardan hoşlanmam için ne yapmalıyım teşekürler?

Adetim Gecikti slm büyük bi sorunla karşıkarşıyayım ve napıcağımı bilmiyorum bundan 10 gün önce sevgilimle bi ilşki yaşdım kızlığım bozulmadı ama sürtünürken vajinamın üstüne boşaldı hemen sildik eve gidincede yıkadım ama korkuyorum hamile kalmış olabilirmiyim diye 1-2 gün içinde adet görmem gerek. bu aralar iştahım açıldı arada midem de bulanıyo hamilemiyim acaba lütfen bişeyler söyleyin [...]