Haydar Dümen Posta Gazetesi Cinsel Sağlık Yazıları Fun Sitesis http://www.haydardumen.net Posta Gazetesi Fri, 18 Jan 2013 17:42:54 +0000 en hourly 1 http://wordpress.org/?v=3.3.1 Haydar Dümen Soruları http://www.haydardumen.net/haydar-dumen-sorulari http://www.haydardumen.net/haydar-dumen-sorulari#comments Fri, 18 Jan 2013 17:42:28 +0000 admin http://www.haydardumen.net/?p=846 Türkiye’nin önde gelen Haydar Dümen Fan sitelerinden biri olan sitemizde sizler için Haydar dümen soruları paylaşıyoruz. Bize gelen sourlar karşısında cevaplar vermeye çalışıyoruz. Çoğunuz bu yazıları beğenirken bir kısmınız ize bu sorulaır gülmek ve eğlenmek için okuyor. Yinede vakit geçirdiğinizi ve yorumlarınız ile sitemizi beslediğinizi düşünüyoruz.. Bu yüzden yorumlarınıza cevap vermek ve haydar dümen sorulaır paylaşmak adına sitemiz bir süre daha aktiftir….

Şimdiye kadar gelmiş en komik haydar dümen soruları sizlerle;

1- Soru: Aşırı istek öğretmenliğimi etkiler mi?
Yanıt: Aç gözlüsün, kendini disipline et, derslerine çalış

2. Soru: Çığlıklarıma engel olamıyorum, ne yapmalıyım?
Yanıt: Adam hassas, dişlerinin arasına yorgan al

3. Soru: Pantolonuna boşaldım hamile mi?
Yanıt: Öyle spermi henüz Tanrı yaratmadı

4. Soru: Nişanlımın cinsel organı çok büyük, ne yapayım?
Yanıt: Şanslısın piknik yapacağın alanı görmüşsün

5. Soru: Orgazmı çözemedim, tanımlar mısınız?
Yanıt: Ağustos sıcağında buzlu limonata içmektir

6. Soru: Kızlık zarı dört yılda kendini yeniler mi?
Yanıt: Kristal bardak bir kez çatladı mı kendiliğinden kaynamıyor

]]>
http://www.haydardumen.net/haydar-dumen-sorulari/feed 0
Çin Takvimi 2013 http://www.haydardumen.net/cin-takvimi-2013 http://www.haydardumen.net/cin-takvimi-2013#comments Tue, 15 Jan 2013 12:05:00 +0000 admin http://www.haydardumen.net/?p=843 Haydar Dümen için sorduğunuz sorular dışında diğer bilgilerden birin daha paylaşalım istedik. İstemeden hamile kaldınız diye düşünelim. Bu durumda çocuğunuzun cinsiyetini merak ediyorsanız Çinlilerin müthiş takvimini kullanarak çocuğunuzun cinsiyeti hakkında bir önbilgi edinebilirsiniz. Takvimin doğruluk olasılığı yüzde 70 civarında bu bile inanılmaz bir oran değil mi? Bakalım siz Çin Takvimi 2013 incelediğinizde nasıl bir oran sizde çıkacka. Acaba doğrumu olacak yanlış mı Çin takvimi hesaplama kurallarını inceleyerek yorum yapabilirsiniz..

Hesaplama ile alakalı Haydar dümen abinize sorularınız varsa sorabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. 2013 yılı içinde güzel haberlerin sizleri karşılaması ve şansınızın ve bahtınızın açık olması dileklerimizle Haydar dümen esenlikler diler…. Çin Takvimi hakkında sorularınızı yorum olarak ekleyebilirsiniz…

]]>
http://www.haydardumen.net/cin-takvimi-2013/feed 0
Haydar Dümen Net Satılıktır http://www.haydardumen.net/haydar-dumen-net-satiliktir http://www.haydardumen.net/haydar-dumen-net-satiliktir#comments Sat, 13 Oct 2012 18:28:55 +0000 admin http://www.haydardumen.net/?p=840 Site ile ilgilenebilecek birine bu jenerik domaini satmak istiyorum. İlgilenen arkadaşlar mydoom@telsim.org adresine mail atabilirler…

]]>
http://www.haydardumen.net/haydar-dumen-net-satiliktir/feed 0
Türkçe ingilizce metin çeviri http://www.haydardumen.net/turkce-ingilizce-metin-ceviri http://www.haydardumen.net/turkce-ingilizce-metin-ceviri#comments Fri, 24 Aug 2012 22:00:10 +0000 admin http://www.haydardumen.net/?p=836 2 yıldır hizmet veren bir çeviri sitemizin tanıtımını yapmak istiyorum. Genellikle haydar dümen ve cinsel konular üzerine konuştuk ama yabancı makaleleri çevirmek için kullandığımız çeviri siteleri hakkında konuşmak hiç aklımıza gelmedi. Bugün turkceingilizceceviri.org hakkında birşeyler karalamak istedik. Umarız hazırlamış olduğumuz türkçe ingilizce metin çeviri yazısında işinize yarar bilgiler sunabiliriz diye düşünüyoruz..

türkçe ingilizce çeviri siteleri arasında rekabet oldukça fazla geneli google translate altyapısını kullanmakta fakat zargan.com gibi geniş veritabanı bilgisine sahip değiller. 52 dilde hizmet veren turkceingilizceceviri.org siteside aynı altyapıyı kullanıyor.

Bakalım ingilizce türkçe çeviri işlemleri içinde kullandığınızda siz siteyi beğenicek misiniz? sizlerinde yorumlarını ve eleşetiirlerini bu konu hakkında alma isteriz..

]]>
http://www.haydardumen.net/turkce-ingilizce-metin-ceviri/feed 0
Ufak mı? http://www.haydardumen.net/ufak-mi http://www.haydardumen.net/ufak-mi#comments Mon, 20 Aug 2012 05:30:35 +0000 admin http://www.haydardumen.net/?p=831 merhaba ben 14 yaşındayım erkeklik organımın boyu 7,5cm arkadaşlarıma soruyorum yani yaşıtlarıma 10cm 15cm ye kadar duyduö benmki sizce ufakmı hep böle kalacak diye korkuyorum yardım edn lutfen haydar abi

 

Normaldir Korkma

]]>
http://www.haydardumen.net/ufak-mi/feed 0
Korkuyorum http://www.haydardumen.net/korkuyorum http://www.haydardumen.net/korkuyorum#comments Wed, 15 Aug 2012 17:29:39 +0000 admin http://www.haydardumen.net/?p=829 ben 21 yaşında bir gencim.bugüne kadar hiç bir ilişkide bulunmadım bu gidişle de 5 yıl içinde giremeyecem gibi görünüyor.bunun benim cinsel organlarıma zarar vermesinden ve bu konudaki heyecanımı yitireceğinden korkuyorum.sizce yalnış mı düşünüyorum.saygılarımla?

 

Doğru yoldasın devam et…

]]>
http://www.haydardumen.net/korkuyorum/feed 0
Vajinama birşey olmuşmudur? http://www.haydardumen.net/vajinama-birsey-olmusmudur http://www.haydardumen.net/vajinama-birsey-olmusmudur#comments Fri, 10 Aug 2012 15:27:59 +0000 admin http://www.haydardumen.net/?p=826 ben 1 2 sene önce mastırbasyonla ata kırlentin üzerinde ata biner gibi aşırı sürtündükten sonra acı hissettim tuwalete gittiğimde pembe renkde kan gelmişti 3 gün boyunca vajina bölgemde ağrı oldu kızlık zarıma bşy olmuşmudur..şimdi den teşekürler

]]>
http://www.haydardumen.net/vajinama-birsey-olmusmudur/feed 0
Gaz Çıkartıyor http://www.haydardumen.net/gaz-cikartiyor http://www.haydardumen.net/gaz-cikartiyor#comments Sun, 05 Aug 2012 13:25:43 +0000 admin http://www.haydardumen.net/?p=824 Kız arkadaşımla 5 aydan fazladır nerdeyse hergun ilişkiye giriyoruz? onu eğiltip pompalarken vajinasından gaz çıkarmaya benzer bir ses geliyor ve cok yuksek bir ses? Ev arkadasım bir keresinde mutfaktan duymus? Bunun cozumu nedir?

 

Çözümü yok normal.. Bazı kadınlarda bu tarzda sesler çıkabilir

]]>
http://www.haydardumen.net/gaz-cikartiyor/feed 0
Sorun Var mı? http://www.haydardumen.net/sorun-var-mi http://www.haydardumen.net/sorun-var-mi#comments Sun, 29 Jul 2012 13:25:37 +0000 admin http://www.haydardumen.net/?p=822 16 yaşında bir kızım. Ergenlikle ilgili her şeyim normal. Fakat büyük göğüsler çok ilgimi çekiyor. Bir kız arkadaşıma göğüslerimi okşatarak zevk alabiliyorum. Bir sorun var mı ?

Daha fazlasını istemedikten sonra sorun yok…

]]>
http://www.haydardumen.net/sorun-var-mi/feed 0
18 Yaşındayım Erken Boşalıyorum http://www.haydardumen.net/18-yasindayim-erken-bosaliyorum http://www.haydardumen.net/18-yasindayim-erken-bosaliyorum#comments Fri, 10 Feb 2012 12:34:15 +0000 admin http://www.haydardumen.net/?p=816 Merhabalar 18 yaşındayım erken boşalıyorum ne yapmam lazım lütfen bana yardım edin..

Merhabalar sev daha çok gençsin bu bakıma kesinlikle üzülme tek yapman gereken beklemek evlilik senişn tedavin evlilikle birlikte bu sorunu aşacaksın. Masturbasyon fazla yapma bu şekilde bu sorunu aşabilirsin. Bu bakıma dedikleirmi unutma ve sabırlı ol daha çok vaktin var.

]]>
http://www.haydardumen.net/18-yasindayim-erken-bosaliyorum/feed 6