Her seferinde acı çekiyorum

8 Yorum

23 yaşında bir kızım. Nişanlım 25 yaşında. 1 yıldır düzenli ilişkiye giriyoruz. Her seferinde ikimiz de çok istekli oluyoruz. Yeterli  ön sevişme yaşamamıza rağmen birleşme sırasında acıdan başka bir şey hissetmiyorum. Neden böyle oluyor ?

Haydar Dümen :
Değerli okurum,acıdan şikayet ediyorsun. Önce kadın doğum uzmanına, sonra perkeklik organıiyatırlara uzanan bir yoldasın. Bu evlenene engel değil. İyi ki bizler varız, yardımınıza koşuyoruz.

Kaynak : Posta Gazetesi – Haydar Dümen

Bu yazılar da ilginizi çekebilir!

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yazar Hakkında

Yorumlar

 1. 1 SERHADO

  haydar emmii şimdi bu senın okuyucuların senın vergn cewaplarla kendileriin tatmin edip her boku yıyıyo yani şimdi bu dinen caizmidir :)

 2. 2 gonca

  arkadaşlar aci yardımınıza ihtiyacım var.qeçen ayın 22 sinde reql oldum bu ay 20 sinde olmam lasım.erkek arkadaşımla aynı qün birlikte oldum bundan 2 hafta önce tekrar birlikte olduk ama erkek arkadaşım içime zevk suyudı zevk suyunun qelip qelmedğini de ne yazıkki bilmiyorum..bu konuda bilqisi olan varsa lütfen yardım etsin..

 3. 3 mehmet demir

  sayın arkadaşlar ve haydar dümen abi.19 yaşındayım,nedense kız arkadaşlarımla yakınnlaştığımda erkeklik organıimin alt tarafındaki yumartalarım ve karnım çok acayip şekilde ağrıyor duş alıp uyuduktan sonra ağrı gidiyor..sizce bu ciddi bi sorunmudur

 4. 4 yolcu

  hocam ben 20 yasındayım kız arkasımla yaklasık molarak bır yıldır ılişkiye gırıryoruz kız arkadasım kızım dedıgı halde hıc kan gelmedi daha önce bozulmusmudur?

 5. 5 serkan

  hocam bir de kızlık muaynesi nasıl yapılır her jinekoloji uzmanı yapabilir mi

 6. 6 serkan

  merhaba Haydar Dümen hocam bizim nişanlımla sorunumuz yüzeysel bir birlikteliğimiz oldu. benim erkeklik organıim onun cinsel organının içine 3 yada 4 cm girdi.ikimizde daha önce böyl bişey yaşamadığımız için kızlık zarının bozulup bozulmadığını bilmiyoruz. lütfen bize yardım edin nişanlımın kızlık zarı patlamış mıdır?

 7. 7 ayça

  mastürbasyon yapmak zaralımı yada ne kadr yapmalıyız kızlık zarını bozarmı

 8. 8 ahmet

  sevgili hocam 19 yaşındayım bi sevgilim var ve benimle ilişkiye girmek istiyor ama ben istemiyorum çünkü onun adnı kirletmek istemiyorum çünkü onu yeterince sevmiyorum bunu onada söyledim ama söylediğim halde hala ilişkiye girmek istiyor hacam yardım edin ….

Yorum Yap