Kız arkadaşım “evlenmeden olmaz” diyor

8 Yorum

20 yaşındayım. Sevgilim de aynı yaşta. Ama kız arkadaşım benimle ilişkiye girmek istemiyor. Aslında istiyor ama ailesi duyar diye çekiniyor.
“Evlenmeden olmaz” diyor. Bunun için de 4 yılımız var. Ve o kadar yıl beklemek çok zor.

Haydar Dümen :
Değerli okurum, zor bir soru. Aklıma saçma sapan yanıtlar geliyor. 4 yıl beklemek ikinizin de aleyhine sonuçlar doğurabilir. Bunlar da evlendikten sonra ortaya çıkıyor.
Ve mutluluğunuz da olumsuz etkileniyor. Ama kız arkadaşın tedirginliğinde haklı. Onun da koruması gereken kutsal değerleri var.
Sakın ciddiye almayın; acaba diyorum,dediğime de inanmıyorum; gizlice nikahlansanız ve kimseye duyurmasanız. 4 yıl sonra da yeni nikahlanmış gibi düğün dernek odanıza çekilseniz. Bazen öyle sorular soruyorsunuz ki kale gibi duvarın önünde yapayanlız kalıyorum.

Kaynak : Posta Gazetesi – Haydar Dümen

Yazar Hakkında

Yorumlar

 1. 1 ahu

  19 yaşındaim sevqlim benden onun olmamı istiyor ben ise olmaz diyorum ama aslında bende onun olmak istiyorum bu nasıl olucak onu bilmiyorum ilişkiye hiç qirmedim deneyimim yok nasıl ne yapacağımı bilmiyorum cevabınızı en yakın zamanda duymak istiyorum…!
  haydar dümen

 2. 2 mehmet demir

  sayın arkadaşlar ve haydar dümen abi.19 yaşındayım,nedense kız arkadaşlarımla yakınnlaştığımda erkeklik organıimin alt tarafındaki yumartalarım ve karnım çok acayip şekilde ağrıyor duş alıp uyuduktan sonra ağrı gidiyor..sizce bu ciddi bi sorunmudur

 3. 3 neslihan

  haydar hocam bilen biri olarak söylüyorum ki; nikah gizli olmaz.gizlenen şey nikah olmaz. nikah demek ilan etmek demek; nikahta şahitlerin bulunması da bu yüzdendir. yani böyle bi çözüm söz konusu olamaz.

 4. 4 dertli

  hocam mrhb kızlık zarı ultrasyondan bakıldıgında yada film cekildiğinde ortaya cıkabılırmı bozulup bozulmadığı ve kendımız kontrol edebılırmıyız kızlık zarımızı yardımcı olursanız sevınırım

 5. 5 etipuff

  slm erkek arkadaşımla tersten ilişkiye girdiğim de sonradan iç çamaşırımda kan lekesi görüyorum bu çok zorlandıgı için mi yoksa kızlık zarına bişey oldugundan dolayı lütfen cevap yazınn

 6. 6 kaan

  slm hocam benim erkeklik organıim 7 santim arkadaslarımın kii çokk büyük neden ??

  Haydar Dümen

 7. 7 erkan

  slm haydar dümen hocam sizden bi konuda yardım istiyorum ben önceden çokca mastürbasyon yapardım ve halada öğleyim hocam mastürbasyona 4,5 gün ara verdim mi yumurtalıklarımda çok ağrılar hissediyorum ve yürüyecek gücüm kalmıyor bunun nedeni nedir yardım ederseniz çok sevinirim

 8. 8 serkan

  slm hocam senden bir konuda yardımın lazım benınm penısilim kakmıyor yaşim 24 ne yapmam lazım

Yorum Yap