Kızlık Zarı

Kızlık zarı veya himen, (eski yunan evlilik ve düğün tanrısı Hymenaeus’tan) kadınlarda dış cinsel organın girişini kaplayan 2-3cm kadar içeride, 2-3 mm inceliğinde zarımsı bir doku kivrimidir. Oldukça çeşitli şekiller alabilen bu doku genellikle vajina girişinde ve hilal şeklindedir.

Kızlık zarı, isminden dolayı zar gibi düşünülse de aslında bir zar değildir. Gebeliğin 7 ve 12inci haftaları arasında embriyoda dış cinsiyetin gelişmesi gözlenir. Bu sırada embriyodaki genital duvarlar birleşip yapışarak erkeklerde testis torbasını oluştururken dişilerde bu duvarlar ayrılarak küçük (labia minora) ve büyük (labia majora) dış dudakları oluştururlar. Ancak ayrılma sonucu ortada kalan zarımsı doku kızlık zarı adı verilen yapıları oluşturur.

Anatomik olarak bilinen bir fonksiyonu yoktur. Bu doku ilk cinsel ilişki sırasında anatomik yapıya göre esneyip genişler veya laserasyona uğrar ve kanar. Bu sebepten pek çok toplumda kızlık zarı ile kadının bekâreti ilişkilendirilir. Kızlık zarının hasara uğramış olması kadında bekâretin bozulduğuna kanıt olarak görülür.

Ancak kadınlarda ve ergenlik sonrası kızlarda kızlık zarını inceleyerek bekârete veya daha önce cinsel ilişkiye girildiğine dair bir sonuca varmak mümkün değildir.

Kızlık zarının yapısı ve şekli embriyo döneminde belirlenir, her 1000 kadından 1′i kızlık zarı olmadan doğmaktadır. Yapılan araştırmalara göre kadınların yarıya yakın bir kısmında ilk cinsel ilişki sırasında kanama olmamaktadır.

Çeşitleri
Kızlık zarı pek çok anatomik varyasyona sahiptir.

Anüler Hymen (Yuvarlak halka): Kızlık zarı yuvarlak halka şeklinde olup ortasında yine halka şeklinde bir delik bulunur. Ortadaki delik çok büyük bir erkeklik organıin geçişine rağmen zar yırtılamayabilir. Bu durumda “hymen duhule müsait” denir. Halk arasında ise “esnek zar” tabiri kullanılır. En sıklıkla görülen hymen şeklidir(%60-95 oranında)

Kresentrik Hymen (Yarımay): Zar yarımay şeklindedir. üst kısımda zar daha incedir veya hiç yokken arka kısımda belirgindir. Görülme sıklığı %3.5 ile %20 arasında değişmektedir. Bu tür zarlar genelde ilişki sırasında yırtılmaz.

Septalı Himen (Ara bölmeli): Kızlık zarının orta kısmında boşluğu bölen, zara ait ara bir doku parçası vardır. Görülme sıklığı %1.5-5 arasındadır.

Kribriform himen (Çok delikli, kalburumsu): Hymenin ortasında tek değil birden fazla delik vardır. Bu görüntüsü ile adeta bir “kalbura” benzer. Görülme sıklığı %1′den daha azdır.

İmperfore himen (Deliksiz): Hymenin ortasında delik yoktur ve vajina girişi tamamen kapalıdır. 2000 kızın birinde görülen bir durumdur. Bu zara sahip kızlar hiç adet kanaması görmezler. Normal şekilde gerçekleşen kanama vücut dışına atılamaz ve hymen arkasında vajina içinde birikir. Oldukça ağrılı bir durumdur ve mutlaka cerrahi bir işlemle açılması gerekir.

Mikroperfore himen (Küçük delikli): Zarın ortasındaki delik çok küçüktür. Adet kanaması olur ancak oldukça ağrılıdır. Bazen cerrahi müdahale ile açılması gerekebilir.

Multipar himen (Doğum yapmışlarda bulunan): Normal doğum yapmış kadınlarda kızlık zarı doğuma bağlı yırtılır ve geriye kalan kısımla

 1. 1 esragül sağlam

  selam 17 yaşında genç bir kzım erkek arkadaşımla bi eğlence mekanına gittik sonra bi evde toplandık ben çok sarhoştum ve erkek arkadşmla cinsel ilşkiye girdik cinsel organımı ağzına aldı ve yalamaya başladı bende bu işten çok zevk aldım ve çok yoğun bir şekilde boşaldım 10 dakika kendime gelemedim bir şey olmuşmudur lütfen çok zor durumdayım cevabınızı bekliyorum

 2. 2 gözde

  hocam mrb bn 18 yaşındayım ve erkek arkadaşımla ilk ilişkiye girdiğimde hiç kan gelmedi ve sonrasındada gelmedi ve ilk birlikteliğimdi. kızlık zarının doğuştan olmaması mümkünmüdür?

 3. 3 skc emre

  17 yaında 15cm erkeklik organı normalmi

 4. 4 Srdrr

  Merhaba… İlk İlişkiye Girdiginde Kızdan Kan Gelmiyorsa Bu Onun Bakire Olmadıgını mı Gösterir Yoksa Böyle Birşey Mümkün mü Mümkünse Bu Genelde olan birşey mi yoksa az sayıda olan birşeymi ? …

 5. 5 arzu

  lutfen cevap ereksıyon olamayan biri ile birlikte oldum erkeklik organıinde sertleşme olmadı hiç zar bozulmusmudurki

 6. 6 sena engin

  merhaba haydar bey ben 17 yaşımdayım ve sevgilimle 3 senedir ilişkiye giriyoruz.bu yaz sevgilimle ilişkiye girerken vajinamdan kan gelmedi ama sabah uyandığımda bi ıslaklk oldupunu fark ettim bi de baktım çok küçük bi kan gelmiş sizce kızlık zarım patlamış mıdır?

 7. 7 festıvalll

  21 yasında bekar bı kızım erkek arkadsımla yuzesel olarak ılıskıye gırıyoduk fakat daha once hıc bırlesme olmamıstı nasıl olduysa ıcıme gırdı ama kan gelmedı bıdaha denedık yıne gelmedı benden suphelenmeye basladı.. sonra yıne bırlesme oldu ve kan geldı sımdı kızlık zarım yırtılmıstır bılıyorum ama nasıl dıktırcem kucuk bı sehırde yasıyorum ya sevdıgım kısyle olmazsa basmıa nelr gelcegınıde bılıyorum kızlık zarı nasıl dıkılır masrafı ne kadar olur yardımcı olun ben bı yaptım aptallık lutfen…..

 8. 8 mahmutb

  ultrasonografi de bu öğrenilir mi hocam lütfen cevap verin kız doktora gittiğinde bu öğrenilme imkanı var mı

 9. 9 mahmutb

  ya kan gelince yırtılır mı kesin yani bilmiyorum kanl geldi ve bu mr röntgen de falan öğrenilmez demi ve adet te bir değişiklik olmaz demi cevap bekliyorum lütfen ne belirtileri olur

 10. 10 mahmutb

  arkadaşlar ben kız arkadaşımla ilişkiye girdim hafif kan geldi öyle çok sokmadım ama bilmiyorum bu öğrenilmez demi sadece doktor muayenesi ile öğrenilebilir.

 11. 11 gülçin

  merhaba hocam ben 20 yaşındaym segilimle sevisiyorduk yanlışlıkla 1 2 santim kadar girdi ve 5 6 damla kadar kan geldi ve hafif acıdıda erkek arkadaşım adet kanıdır diyor ancak 2 hafta sora adet gördüm sizce kızlık zarım bozulmuşmudur bunu nasıl öğrenebilirim doktor muayenesimi yaptırsam korkuyorumda lütfen bana yardımcı olun acil cevaba ihtiyacım var

 12. 12 efe

  hocm kız ark ılıskı girerken surtunme yoluylu eve gitinde ic camasırında kan varmıs acaba kızlık bozulmusturdur arkadan girdık

 13. 13 ramiz

  kızlık zarı kaç santimlik erkeklik organıle patlar hocaaaaaaaaaaaaaa

 14. 14 ilkay

  merhaba hocam bir yardım edin yha herkez erken zevk suyuktan bahsediyor ben ise çok gec bosalıyorum ilişkiye girdiğimden kız arkadaşım çok sıkılıyor ve halıyle yoruluyoruz sonra ben üzülmim diye eliyle boşaltıyor bir yardım edin ne olur aciilll yardımm

 15. 15 selen

  merhabah hocam bn 19 yaşindayım 3 aydır erkek arkadaşimla birlikte oluyorum ama kızlık zarım bozulmadın ve 2 aydır hastalanmıyorum erkek arkadaşim icime zevk suyudın sizce hamile kalmişmıyımdır

 16. 16 Derya

  Mrb Hocam, Ben 18 yaşında bir genc kızım ve bır gun once sevgilimle bişeyler yaşadık ama vajınaya hiç girmedi arkadan bi birliktelik oldu 2 sn kadar lavoboya gittigimde iç çamaşırımda cok cok az bir kan vardı 1 damla bile deildi. sevgilim kızlık zarının bozulmadıgını zorladıgımız için kan geldigini soyluor sizce bozulmuşmudur cok korkuorum :(

 17. 17 arzu

  bnen ilişkiye girdim kanama geldi ve zarım yırtılmadı o kan ne olabilir

 18. 18 aşk prensesi

  arkadaşlar mrb ben erkek arkadaşmla ilişkiye girdim ama kızlıık zarım bozulmadı hamile kalmaktan korkuyorum kızlık zarı bozulmadn hemile kalınır mı lütfen bana yardım edin

 19. 19 selimceran

  slm hocam geçenlerde kız arkadaşımla seviştik ama hiç bir birleşmemiz olmadı,sadece biraz sürttüm.kızlık zarı esnermi?çok merak ediyom ve biarzda korkuyom açıkçası,acil cevap bekliyom.yaş:13 şimdiden saol.

 20. 20 buse

  33 yasındayım 17 senelık ewlı bı bayanım sızın yazdıklarınızdan dolayı kadınlıgıomdan utanıyorum bu ne 14 15 yasındayım yattm kızlıgım yoq ılıskıye qırdım bunlar coqq yanlıs seyler kıslar lutfwen aklınızı basınıza toplayın ewlılık kadae-r kutsal bısı yoq we kızlıgınızı ewlendgınız geceye saklayın ewlılıgınızuın bı anlamı olsun!!!

 21. 21 gizem

  15 yaşındayım. sevgilimle ilişkiye girdim kan gelmedi. benden şüpeleniyor.ilk başta esnek sandık.kan gelmediği içinde benden şüpeleniyor. bu ilk ilişkim . adet günüm 2 ay geçti . hamilelik testide yaptım negatif çıktı . ailemden çok utanıyorum. anlıyacaklar diye ödüm kopuyor. annem bi ara doktora götürelim seni adet olmadıgın dediğinde çok telaşlandım lütfen ya bana bi yardımcı olurmusunuz. çok kötü durumdayım.

 22. 22 ilknur

  1-erkek arkadasımla normal ilişkiye gırmıyoruz,we kzım suanda,fakat bıseyler yasadıktan sonra yaklasık 1 gun sonra kanamam geldı cok az mıktarda bunun sebebı nedır kızlıgımın bozulma ıhtımalı barmı acaba???
  2-kızlık zarım bozulunca ewlenmeden kav gun once dıktırmek zorundayım acaba???

 23. 23 aynur

  lütfen bana yardım edin ….. masturbasyon yaptım sonrasında kan geldi ama bir hafta boyunca 13 yasındaydıım ilk kez regli gördümü söyledi annem masturbasyondan sonra bu bi tesadüf olmus olabilirmi cünkü ondan sonraki aylardada regli oldum mesela subat ayında oldum sonra hazirana kadar hep oldu ama temmuzda olmayıp hep devam etti gene …..

 24. 24 ..

  erkek arkdşmla ilişkye grdm yarm saat sonra fln peçeteyle sildiğimde kan gldi ben kızlık zarımın bozulmş olduğunu düşündm ama tekrar girdiğimde aynı olayı yaşadım ,üçüncüde de..kızlık zarm bozuldumu acaba erkek arkadaşm tam girmiyorum zedelenmiş olablr diyr..öylemidr gerçekten??

 25. 25 gelincik

  erkek arkadaşımla ilişkiye girdik ilişki sırasında hiç bi kanama durumu olmadı ama daha sonra peçeteyle sildim ve bi kaç damla açık pembe kan geldi kızlık zarım yırtılmış olabilirmi cvbınız için şimdiden tşkler

 26. 26 özge

  hocam 16 yasında bir kızım erkek arkadasım 15 yasında erkeklik organıi 18 cm sizce büyük mü cinsel ilişkiye girdik ve cok acıdığını hissettim ve bu yüzden ilişkiye tam giremedik gercekten icimde biraz korkum var sizce ne yapmalıyım yardım edebilirmisiniz lütfen onu kaybetmekten korkuyorum

 27. 27 ayşee

  sevgilimle 2 kere ilişkiye grdım fakat kan gelmedi sizce neden olablr

 28. 28 melek

  hocam ben 21 yaşında yeni evliyim.eşimle birlikte olduğumuz ilk gece kan gelmedi.3 gün boyunca ilişkiden sonra kanamam olmadı.4.gün ilişkiden 4 saat sonra,tuvalette kanamam oldu.kızlık zarının kanaması mıdır?yoksa farklı bir durum söz konusu olabilir mi?

 29. 29 korkulu

  haydar amca ben 16 yaşında bi genç kızım haftada 2 defa filan mastürbasyon yapıyorum ve bugün banyodan çıktığımda vajina bölgemden şeffaf renkte bi şey sarkıyordu çekince acıdı bende kopardım gerisi içime kaçtı korkuyorum acaba o kızlık zarım mıydı kan gelmedi hiç bi erkekle sürtüşme bile yaşamadım lütfen bilenler anlayanlar yardım etsin çok korkuyorum :( :(:(:(:(:(:(:(

 30. 30 samimi

  arkadaşlar hakikaten çok vahim bir durumdayız gençlik olarak bu nedir tamam herkes bilinçli olsun özgür irade özgürlğk falan da bu ne şok oldum 17 18 15 yaşında kızlar ilişkiden bahsediyor kızlık zarının yok olduğundan bahsediyor bu kadarda değil artık bu resmen terbiyesizlik

 31. 31 qül

  hocam erkeklik organıin yaklasık üç cm girdi ve pembemsi bi sıvı geldi cok az aradan yarım saat gectikten sonra kanama oldu ve az az üç gün boyunca devam etti adet kanaması olduğunu düşündüm ama daha 12 gün var normalde bes gün devam ederdi ama bu üç gün de bitti acaba kızlık zarı yırtılmıs mıdır??doktora mı gitmeliyim yani bu sekilde gelebilir mi lütfen cevabınızı bekliorum

 32. 32 SÖZüM HEPİNİZE...21

  yaşamın en önemli yapı taşlarından biri olan cinselliği bu kadara hafife almayın.aldığınız takdirde sonu hüsranla biten olaylarla karşılaşmasnız kacınılmaz.bana hadi be oran diyebilirsiniz ama şunu unutmayın ki hayat şakaya gelmez..olmadığı düşüdüğünüz iradenizi biraz olsun kullanın…rahat edin…slçk

 33. 33 Kara hilal

  Çok merak ediyorum bunlar evlenmeden böyle şeyler yapıyolar yaptıkları çok yanlış acaba pişman olmuyolarmı analarının babalarının yüzüne nasıl bakıyolar bunlar hayatlarında hiçbir zaman mutlu olamazlar maneviyat duygusunu yitirenler yok olmaya mahkumdurlar

 34. 34 hüzün

  kübracım yardımcı olduğun için çok teşekkür derim

 35. 35 osman20

  Sevgili bayanlar,evlilik dışı cinsellikten kaçının.. özellikle kızlık zarınızı diktirmek isteyenlere sesleniyorum,yarın birgün eşinizin yüzüne nasıl bacaksınız ?

 36. 36 Delikanlı19

  Burdan bekaretini yitirmiş kızlara yazıyorum.Eğer evleceğiniz kişinin cinsel bilgisi var ise, siz kızlık zarınızı diktirseniz dahi ilişkiye girdiğinizi anlayabilir.O yüzden kendinize dikkat edin.Bir anlık zevk için hayatınızı yıkmayın…Benden size bir tavsiye bu tür şeylerede özenmeyin.Herşey zamanla gelir.

 37. 37 yavuz

  kız arkadaşımla 3hafta önce ilişkiye girdim ama 2hafta kanaması durmadı yardımcı olursanız sevinirim

 38. 38 ebru

  ben de merak ediyorum cevabı nerden alacağız?

 39. 39 napcam ben

  ya arkdşlar yrdm eDin ya kzlıqım bzlmşmudr smdi bnm. sdce pmbemsi cok az bi kan gördüm eve svglm bozlmadqımı söledi içine grmedi dio ama bnm cnm azda olsa yandı. :S o kan neydi onu mrK ediorm

 40. 40 selen

  merhabam hocam bn 19 yaşimdayım 3 aydır erkek arkadaşim vr ve biz birlikte olduk ama kızlık zarım patlamadın erkek arkadaşim zorlamadın ve oda boşaldın icime zevk suyudın ve bn 2 aydır adet görmüyorum sizce bn hamile kalbırmıyım cevaplarıznız bklıyorum ck önmeli bnım icin

 41. 41 kaan

  öncelıkle ıyı gunler 1 hafta once kız arkasımla anal yoLdan beraber olduk hiçbirşekilde vajınasına temasta bulunmadım fakat kız arkadasım ben evden gıttıkten sonra bana iç çamasırında kanama oldugunu(hemen hemen 1 avuc kadar) soyledı ben onun kız olduguna ınanıyorum fakat o tereddutte kalıyor bızı aydınlatırsanız sevınırım..

 42. 42 murteza

  hocam kız arkadasıma erkeklik organıimi soktum ve buyuk bir ciglik atti kan gelmeye basladı ve dwm ettık saatlerce icine bosaıldım erkeklik organıim icinde gezdi saatlercee sevistik hamile kalımı :P

 43. 43 ebru

  kızlık zarı vajina içerisine bir şey girmeden ya da bir darbe almadan asla bozulmaz. hamilelik durumu ise kız olsa bile çıplak vajina kenarına ya da içerisine bir sperm hareketi olmadan hamile kalınması imkansız. bilgilerime göre böyle. gördüğünüz kan iç çamaşırının vermiş olduğu tahriş ya da bayan ın adet gününe aittir.

 44. 44 ebru

  merhaba hocam 18 yaşında bi kızım 15 yaşında tecavüze uğramıştım fakat kızlığımda bir sorun yoktu. Daha sonra bir çok cinsel aşşaılanmalara maruz kalmıştım okuduğum okulda. o ortamdan daha yeni ayrıldım. ve cinsellik konusunda biraz daha olumlu düşünmeye başlamıştım. erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ilk defa ve kızlık zarım yırtıldı. yani az derecede temiz kan geldi. Fakat elimde olmaerkeklik organı bu sırada kendimi çok sıktım çıldırma noktasına geldim. kendimi itmeye çalıştım ama erkek arkadaşım durmadı. ilk küçük temiz bi kanamadan bi süre sonra kanamam arttı. adet olur gibi temiz kan gelmeye başladı.4 gündür böyle bi kanamam war. kasıklarım çok ağrıyor hareketlerime dikkat etmek zorunda kalıyorum yoksa canım çok acıyor.. bana yardımcı olabilirmisiniz

 45. 45 MERHABA HOCAM BNM KIZLIK ZARM BAKILDGNDA GÖRüNMüYO AMA ARKADşLARMIN Kİ GÖRüNüYRMUŞBEN BU DRMDAN ÇOK KORKUYORUM YARDMCI OLUR MUSUNUZ BİDE KIZLIK ZARI SOYULUR MU

  yardımcı olun lütfen

 46. 46 MERHABA HOCAM BNM KIZLIK ZARM BAKILDGNDA GÖRüNMüYO AMA ARKADŞLARMIN Kİ GÖRüNüYRMUŞBEN BU DRMDAN ÇOK KORKUYORUM YARDMCI OLUR MUSUNUZ BİDE KIZLIK ZARI SOYULUR MU

  yardımcı olun lütfen

 47. 47 alper

  arkadaslar lutfen yardım edin.!
  normal bi sevişme gununde surekli elimle vajinasını oksuyodum ama iç çamasırı ustunden işte sonra baktıgımızda camasırda biraz kan vardı sonra vajinasının içini peçeteyle sildik ama kan cıkmadı sizce zar bozulmusmudur kızlar lutfen yardım edin bozulsaydı iiçindende peceteye kan bulasırmıydı ??

 48. 48 saaskın

  erkek arkadasımın penısı çok az gırdı ve hemen çektı sonra çok az bı kan geldı acaba kızlığım bozulmuşmudur

 49. 49 ayberk 19

  Bayan arkadaslar hepinizde müsadenizle bi soru sorucam..Cevaplarsanız memnun olurum…
  Kız arkadasımla(18) öpüşme dokunma gibi yollarla birlikte oluyoruz üzerimizde her zaman iç çamaşırımız war…Gecen gün iç camasırında kan gordugunu söledi ikimizde büyük süpheye düştük..
  Bu yol ile kızlık zoru bozulabilinir mi ve ya sperm gecisi olmadan hamile kalma riski war mi.. Cinsellik konusunda biraz bilgisizim yardımcı olursanız sevinirim.Saygılarımla..

 50. 50 düşünceli

  öncelikle iyi günler ben 23 yaşında nişanlı bi bayanım nişanlımla yüzeysel olarak (sürtünme yoluyla ) ilişkimiz var.ancak iç çamaşırımda kan gördüm önceden doktora gittiğimde benim zarımın esnek olduğunu söylemişti.sizce kızlık zarımın bozulma ihtimali yüzdesel olarak kaçtır.çünkü vajinamın içine gircek kadar bir ilişkimiz olmadı dediğim gibi sadece yüzeysel olarak mesajıma cevap verirseniz sevinirim.teşekkürler

 51. 51 derya

  mrb hocam,18 yaşındayım kızlık zarım bozuldu. ama ilerde veleneceğim ve bu durumu eşimin bilmemesi gerek. yani kız olduğumu sanması gerek çünkü başka biriyle ilişkiye girdim. bunu eşimin anlamaması için zarımı diktirmeyi düşünüyorum.eğer zarımı diktirsem bile eşim kız olmadığımı anlar mı?

 52. 52 cemıl

  ii calısmalar…
  ben 19 yasında bır erkegım kız arkadasımla yuzelysel ılıskı yasadık yanı elbıselerımızı cıkarmadan…ama dakıkalar gectıkten sonra ben elımı onun vajınasına goturdum..sadece yuzeysel olarak oksadım…sızce kızlık zarı bozulmusmudur..rıca edıyorum yardımcı olun ne olrusunuz

 53. 53 ayşe

  18 yaşındayım ve nişanlıyım. nişanlım da 24 yaşında. yaklaşık 7 aydır ilişkiye giriyoruz fakat hala kanama olmadı. ilk başlarda esnektir diye düşündük nişanlımın bana güveni sonsuz ama nedenini de merak etmiyo değil bende kendımden eminim ondan önce başka kimseyle beraber olmadım zaten ilk sevgilimdi. doktora gitmeye karar verdik nedenini öğrenmek için ama nereye gitcez ne dicez nasıl dicez bilemiyoruz. derinin 2 3 cnm altında bı zar sonucta bu kadar da esnek olabilir mi ki ? nolur yardımcı olun bana

 54. 54 tuqce

  17 yasındaım sewqLmLe ilşkiye girdm we kanamam oLmadı.Benden şüpheLenmeye basladı we ayrılmaya kadar gidicek sanırım.İlk ilişkim olmasına rağmen bunu ispatlayamıyorum.Kanıtlamak ıcn ne yapabilirim.Ve doktora gitsem sizce muayene edermi?

 55. 55 kübra

  hüzün kızlık zarın yırtılmadı ama zedelnmiş olma ihtimali çok yüksek gibi gözüküyo bidaha ki sefere çok daha dikkatli ol

 56. 56 yalannn

  18 yaşındayım.erkek arkdşmla brlkte oldm ve erkeklik organıi ön bölgeme gldi ve cnm cok yandı. peceteyle sildiğimde kan gördüm ve cok korktum kızlık zarım yırtılmışmıdır.yürürken oturup kalkarken zorluk çekiyorum.

 57. 57 hüzün

  ben 20 yaşındayım 3 senedir ciddi bi birlikteliğim vardı 1 senedir sürtünerek ilişkiye giriyoduk hiç bi şekilde erkeklik organı vajinaya girmedi ama vajina kuru olduğu için canım acıdı ve sonra çamaşırımda çok az ve açık pembe şeklinde kan gördüm ben zedelenmiştir diye kendimi rahatlatmaya çalışıyorum ama bozulduysa diye koruyorum hocam kızlık zarım yırtılmışmıdır

 58. 58 napcam ben

  ya erkek arkdşmla brlkte oldm ve yanlşlkla erkeklik organıi ön bölgeme gldi ve cnm cok yandı. peceteyle sildiğimde kan gördüm ve cok korktum kızlık zarım yırtılmışmı smdi yaa :s

 59. 59 ben miyim bu

  slm yalnızzz büyük ihtimalle kızlık zarın yırtıldı ama yinede bir jinekoloğa görünmende fayda var.hamilelik olayına gelince erkekler her defasında bayanların içine boşaldığında bayanlar hamile kalsaydı ohoo evin yolu bulunmazdı ama bu hamile değilsin anlamınada gelmez çünkü ilk içine zevk suyudan dolayıda hamile kalabilirsin bunun içinde yine bir kadın doğum uzmanına görünmende fayda olduğunu düşünüyorum.bu işler için yaşın çok ufak,daha dikkatli olman dileğiyle…

 60. 60 yalnızzz

  erkek arkadaşımla ilişkiye girdm erkek arkadaşım vajınamın içine boşaldı hamile kalırmıyım 16 yaşındayım kan geldi çok korkuyorum

 61. 61 gizem

  hocam ben 23 yaşındayım 4senedir sevgilimle ilişkiye giriyorum ama ilk gün dahil benden kan falan gelmedi bozulmama ihtimali varmı diktirsem anlaşılırmı…

 62. 62 sertap

  hocam ben 17 yaşnda bir genç kızım sürekli mastürbasyon yapıyorum fakat tatmin olamıyorum vajinama sürekli bişeyler sokmak istoyrum kızlık zarım yırtılırmı?şimdiden teşekkürler..

 63. 63 songül

  hocam bn 8-9 yaşında yüzeysel bir ilişkiye girdim hiç kan gelmedi ve acı hissetmedim küçüklüğümden beri çok acı çekiyorum nolur bana yardım edin

 64. 64 aygül

  ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdim o erkeklik organıini orama bastırtı kşadı ama girmedi ve kan akmadı kızlığım bozuldu mu

 65. 65 can yakan

  hocam ben 23 yaşında bir erkeğim kızarkadışım la ilişkiye girdik sonuna kadar bastırdım kızdan kan gelmedi boyumu kısa 14cm

 66. 66 hercainin kardeleni

  hocam ben 19 yasında bi kızım.yani daha kız olduğumu bile bilmiyorum.ben bi sevgilimle sewiştim.ama aramızda ilişki geçmedi.ama parmağını orama bastırdı biraz.zorlandım acıdı yani fazla zorlamadı hemen çekti.ama aradan 10 dakka sonra falan kan geldi biraz iç çamaşırımı boyadı yani.bunu 17 yasında yasadım.2 senedir kafamı kurcalıyor bu soru.acaba kızlık zarım bozulmuşmudur diye.lütfen bana bir cewap yazın yardım edin bana.cevabı gazetede vermeyin lütfen.mail adresime gönderirseniz sevinirim.en kısa zamanda cevabınızı bekliyorum hocam.2 senedir beynimde olan bu şüpheden kurtarın beni ne olursunuz..

 67. 67 elif

  hocam ben 18 yaşındayım sevgilim ile ilk defa ilişkeye girdim fakat ilk ilişkim olmasına rağmen hiç kan gelmedi bunun nedeni ne olabilir cvlarsanız çok sewinirim teşekkür ederim

 68. 68 delikadir

  sayın hocam ben çabuk boşalıyom neden ola bilir

 69. 69 Xxxdenizxxx

  Sayın hocam ben 18 yaşında bir geçim sevgilim ile ilişkiye girdim sonra çok kan gelmeye başladı çok korkuyoruz acaba kötü birşey mi oldu şimdiden teşekkürler

 70. 70 esra

  hocam ben 17 yaşn bi genç kzım sürekli mastürbasyon yapıyorum ama tatmn olamıyorum vajinamı bişeyler sokmak istoyrum kızlık zarım yırtlırmı? yırtlırsa da ilerde evlendiğimde eşim anlarmı?? tşkler

 71. 71 ayse

  merhaba hocam 20 yaşında kızımm sözlümle yüzeysel bi ilişki yaşadım sözlüm tam anlamıyla bir ilişki istedi ama ben kız oldugum için istemedim o da sadece erkeklik organıini sürttü bi ara biras erkeklik organıini vajinama sokmaya çalıştı ama ben istemedim biras temasda bulundu ama kan falan gelmedi birasda canım acıdı acaba kızlık zarıma bi zarar gelmişmidir .. lütfen cevaplayın hocam şimdiden saolun..

 72. 72 ayse

  merhaba hocam 20 yaşında kızımm sözlümle yüzeysel bi ilişki yaşadım sözlüm tam anlamıyla bir ilişki istedi ama ben kız oldugum için istemedim o da sadece erkeklik organıini sürttü bi ara biras erkeklik organıini vajinama sokmaya çalıştı ama ben istemedim biras temasda bulundu ama kan falan gelmedi acaba kızlık zarıma bi zarar gelmişmidir .. lütfen cevaplayın hocam şimdiden saolsun..

 73. 73 muhammed

  merhaba hocam ben 16 yasında gayet cekici bi gencim . hocaM GüNDE EN AZ 3-4 DEFA mastürbasyon yapıyorum kendimi ondan alamıyorum bi kız görsem hemen aklımda fantaziler kuruyorum ve kızlara karsı mütiş bi ilgim war tahrik ediyolar beni adeta bu durumdan kendimden utanıyorum artık ne olur bana yardım edin ve mastürbasyonun ileride evlendiğimde ne gibi zararını görürüm? simdiden tesekkürler

 74. 74 arzu

  hocam mrhba ben 4 5 aydır erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla orgazm oluyorduk ve geçenlerde içime erkeklik organıini sokmaya çalıştı fakat içeri hiç girmedi ama vajinam kanadı acaba kızlık zarım bozulmuşmudur.. lütfen cvp yazınn çok acill.. şimdiden tşkler

 75. 75 ahmet

  hocam ben 13 yaşındayım 5 tane kız arkadaşımla ilişkiye girdim hepsi bana kan geldiğini söyledi ne yapabilirler

 76. 76 şaşkınn

  hocam banyoda surtunme yoluyla şampuan şişeyle masturbasyon yapıyordum ıkı kıze boşaldım ve ıkıncısınde kan geldı adetımınde son gunuydu şimdi gelen kan kızlık kanımı adet kanımı onu ayıramadım bı turlu yanı kadınmıyım kızmıyım hangısıyım mera edıyorum cvp verırısenız sevınırım:)))

 77. 77 karamsar

  mrb haydar hocam.geçenlerde erkek arkadaşımla tlf da konuştuktan sonra aşırı bir şekilde orgazm oldum.erkek arkadaşım tlf da ne yaptığımı sordu ve ben de söyledim.erkek arkadaşım beni durdurmaya çalıştı ama ben duramadım ve elimle yapmaya devam ettim daha sonra da vajinamdan birkaç damla çok az kan aktığını gördüm.kızlık zarım bozulmuş mudur?acil buradan veya gazeteden cvp verirseniz sevinirim.saygılar…

 78. 78 memati

  ben 16 yaşında bir erkegim ben kız arkaşımla ilişkeye girdim ama kızlıgını bozmadım arkandan boşaldım….bundan bi sorun olurmu…..

 79. 79 defne

  erkk arksmla bırlıkte oldumwe kafasını vajınama soktu ama kan falan gelmedı yorumları okudum cogunlukla gelmıs kafamda soru ısaretı kaldı acaba esnek mı?

 80. 80 ceren

  hamıt agzına aldıysa ve o sırada bosaldıysan bısey olmaz merak etme

 81. 81 ceren

  erkek arkadasım elını vajınama soktu ve az da olsa kan geldı acaba bozulmusmuyumdur :S cevap verırsenız sevınırım..

 82. 82 qzde.*

  efeCimm meRk edme sevqiLnn kızLk zaRı bozLmamş ama bdahakine da dkkLi oL..

 83. 83 hamit

  slm haydar hocam 21 yaşında bir kız arkadaşım var ilişki esnasında erkeklik organı imi agzına aldı içine boşaldım acaba hamile kalır mı a cvp.hocam

 84. 84 hamide

  slm haydar hocam ben 19 yaşında bir genc kızım gecenlerde aşırı bir şekilde ogazım oldum ve elime yetinemedim süpürgenin sapını kulandım acaba bana zarar verir mi… çok zevk aldım gene kulanmak istiyorum ama zarar verir diye korkuyorum lütfen acil.cevap rumuz.yetmiyor

 85. 85 canan altınkaş

  1 gün önce cinsel ilişkiye girdim ağrım ve kanamam hala devam ediyor ne yapmalıyım ??? çok acil cevap bekliyorum!!!!!

 86. 86 şüpeli

  slm hocam arkadşımın sorusunu sıze sorcam arkdaşım 5 yaşındayken kuzenıyle oyun amaçlı ilişkiye girmiş çocokta 7 yaşlarında falanmış kendısı hatırlamıyo ama dığer kuzenlerı gorduğunu ıdda edıyor arkdaşım evlenmek uzere ama şüpede ben bişi olmamıştır dedım ama sormamı ıstedı yardımcı olursanınz sevinirim

 87. 87 mehmet

  hocam bı cevap vermedınz lutfen yha cevabınızı beklıyrum

 88. 88 Fatih

  Can diyorki:kız arkadasımla sürtünme yoluyla işlikiye girdik ve kız arkasımın vajinasına boşaldım hamile kalma olasılıgı varmı ?

  sen hapı fena yutmussun olumm 9 ay sonra baba olcan len

 89. 89 mehmet

  merhaaba hocam ben 16 yasında bı gencım bı sorum olacaktı ama hocam bız sevgılımle surtunme yoluyla ılıskıye gırıyoruz ama dun bırden vajınasına bosaldım hemen selpakla sıldım vajınasını ve ıkımızde korkuyoruz hamıle kalırmı? bıde hocam sevgılım 1 hafta once adet donemınden cıktı lutfen yardım edın sımdıden tesekkurler

 90. 90 efe duran

  haydar amca benım sıze sole bı sorum oalcaktı kız arkadasımla ilişkie qırdık we 3 qun gecmesıne rahmen kan gelmedı cok korkuorum sımdıden teskkr ederımm..!

 91. 91 kızıl nehir

  hocam merhaba erkek arkadaşım ile 1 hafta önce ilişkiye girdik sanırım erkeklik organıin 0,5 cm yada 1cm kadar içeriye girdi çok fazla acımadı sadece sonra yandı çok az kızlık bozulmuşmudur çok acil cevap vermenizi rica edeceği şimdiden çook teşekkür ederim…

 92. 92 tavşan

  merhaba hocam bir hafta önce erkek arkadaşım ile fakat 0,5 cm yada en fazla 1 cm erkeklik organıin başı girdi çok falza acı hissetmedim sadece yandı ama 2 3 damla kadar kan geldi kızlık bozulmuşmudur çok acil cevap verirseniz çok iyi sevinirim hocam şimdiden çok teşekkür ederim.

 93. 93 EFSANE

  merhaba hocam ben 19 yasında bir gencim ve kız arkadasımla ilişkiye girdim tam sayılmaz ama çünki benm küçügümün bir kısmı vajinasına temas etti ve içine girdi.ve kız arkadısımın vajınasında kan geldi ne kadr geldini görmedik pembemsi bir renkti.ve bir gun snra kız arkadsımın vajınasından gene az miktarda kan gelmiş sizce kızlıgı bozulmusmudur yardımınıza ihtiyaCIMIZ VAR:( CEVABI HEMEN VERİRSENİZ SEWİNİRİZ DÖRT GÖZLE BELİYORUZ:(

 94. 94 efsane

  haydar amca ben 19 yasında bir gencim kız arkadasımla ilişkiye girmek istedim fakat o hepsini vajinasına girmesini kabul etmedi bizde bir kısmını koyduk ve ortam karanlıktı.ışığı actımızda kız arkadısımin vajınasında kan vardı az miktarda ve ince zara benzeyen esnek bi akıntı geldi.kahve rengine benzeyen bi rengi vardı.sizce kızlık zarı bozulmusmudur hemen cewp verirseniz sewiniriz cok zor durumdayız:(

 95. 95 esra

  merhaba hocam.bn 19 yaşında genç bi kızım.erkek arkadaşımla 1 yıldır ilişkiye giriyoruz ve ilk günden bu yana en ufak bikanama olmadı .acaba kızlık zarım bozulmuşmudur.bozulduğu ultrasonla belli olur mu?cvplarsanız sevinirim

 96. 96 erkan

  meraba ben erkan 15 yaşında bir gencim kızlarla iletişim kuramıyorum nasıl kura bilirim yardım edin yoksa cinsel istedigim için elimi öptürüyorum olmuyor kızlara nasıl öptürürüm cevabınıı sabırsızlıkla bekliyorum yarın okurum yoksa çokzordurumdayı yazın nolur

 97. 97 hellerdi

  erkek arkdsımla sevisiordum her zaman gbı herhangı bır cınsel bırlktelık olmadı ama sevisirken temas halındeydı wc ye grdıgımde pembemsı kan aktgını gordum herhangı bır zarar grmus olablırmı cwbınızı en kısa zamanda beklıorum tesekurler
  cwpbınzı hmn bklırum hocam

 98. 98 mustafa

  merhaba hocam ben kız arkadasımla ılıskıye gırdım 2 hafta adetı olmadı bende hamılelık testı aldırdım ve hamıle cıkmadı ama 3. hafta oldu hala adetı olmuyor acıl cvp yazarsanız cok sevınırım tesekkurler

 99. 99 sami kalay

  hocam ben amasyadan sami 16 yaşındayım benim kuşta biraz eğrilik var kendi imkanlarıma nasıl düzeltebilirim aşırı eğik değil bu eğiklik ereksiyon halinde oluyor hocam lütfen soruma çabuk cevap verebilirmisniz sevgilim bu yüzden benden ayrılcak

 100. 100 ayse

  ıyı gunler hocam bundan bı kac gun once erkek arkadasımla ılıskıye gırmek ıstedık sanırım sadece bası gırdı yanı 3veya 4 cm benden hıc kan gelmedı sadece bıraz canım yandı ve daha sonra 5 dakka kadar mıdem bulandı acaba kızlık zarım bozulmusmudur

 101. 101 ozge

  ben 17 yasındayım 5 ay önce erkek arkadasımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ikimizin üstünde de pantolon vardı . tuvalete gittigimde koyu renkte kahverengiye yakın leke olmustu camasırım.sırtımda bi agrı olmadı ama cinsel bölgemde ici sızlıyo gibi hissettim.
  ertesi günde adetime daha 2 hfta olmasına karşın 5 günlük adet kanaması gbi bi kanama gecirdim . kızlık zarım bozulmus mudur lütfen yardım edin

 102. 102 can

  kız arkadasımla sürtünme yoluyla işlikiye girdik ve kız arkasımın vajinasına boşaldım hamile kalma olasılıgı varmı ?

 103. 103 cesur

  iyi günler

  ilk gece gerdek gecesinde kızlık yırtılmasından sonra tekrar vajinaya birleşme olurmu?
  ilk gece de sadece kızlık bozmak mı olur.. zevk suyu olmaz mı ? sonrasında birkaç kez birleşme olur mu ? ne kadar süreyle..

  yardımlarınız için teşekkür ederim

 104. 104 k

  sinem diktirirsen evlenmeden 1-2 gün önce diktirmen lazım çünkü kendi kendine tekrar bozuluyor. gerçi artık erkeklerde uyanıklaştı ben şahsen veleniyor olsam düğünden sonra hemen ilişkiye girmem birkaç gün sonra girerim oradan durum anlaşılır. bence evleneceğin kişiye itiraf et saklamaya çalışma daha kötü sonuçlar olabilir.

 105. 105 mekansız

  sinem nerelisin sen merak ettimde…kusura bakma şimdiden özür dilerim yanlış bişe sorduysam ama merak ettim

 106. 106 sinem

  cok saolun peki ailem bilmiyor ve 18 yaş altıyım kendım gıdıp dıktırebılır mıyım? cok tesekkürler. . .

 107. 107 admin

  Merhaba
  Diktirilmesi halinde anlaşılmaz.
  Sağlıklı bilgi için bir estetik cerahha gidip danışırsanız,muayene sonucu daha sağlıklı bilgi alırsın Sinem

 108. 108 sinem

  hocam cevap verirseniz çok sevinirim cok caresizim ya :( ne yapmayalım üstte yazdım sorunumu??

 109. 109 sinem

  Hocam ben 16 yasında genç bi kızım. 5 aydr birlikti olduğum erkek arkadaşım var. 2-3 defa ilişkiye girdik benden kan geldı kızlık zarı sanırım bozuldu.şimdi de ayrıldık ben ne yapmayalım diktirsem daha önce ilişkiye girdiğim anlaşılır mı?? lütfen yardım edın.. tesekkürler şimdiden..

 110. 110 ask yakar

  hocam bi sorum olackti kücük yasta istemdn yüzeysel iliskiye grdm ve hc agri hssetmdm ve kan glmedi ve merak ettm üzerndn uzun yillar gecince iliskiye grilmesse kizlik zari geri kapalrmis bu dogrumu tskrlr simdidn